Biz Kimiz?
zen web tasarım
WordPress

Zen Web Tasarım olarak 2019 yılında Ceyhan Bilgisayar Bilişim'in alt kuruluşu şeklinde profesyonel tasarım hayatımıza başladık.

İlk amacımız sadece bünyesinde bulunulan şirketin müşterilerine tasarım hizmeti vermek olsa da severek yapılan her iş gibi gün geçtikçe büyüdük ve beklenilenin ötesine geçtik.

Bugün wordpress tabanlı site tasarımlarının yanı sıra seo alt yapısı, Google reklamları, içerik yazarlığı, sosyal medya reklamları ve danışmanlığı konularında da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ZEN
SINCE 2019

neden
wordpress?

WordPress oldukça işlevsel ve görsel açıdan kaliteli bir internet sitesi veya blog oluşturmak için kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu bir web platformudur. İlk zamanlarda sadece blog oluşturmak için kullanılırken günümüzde geliştirilmiş olan binlerce eklenti, tema ve araç ile çok daha farklı ve işlevsel siteler oluşturmak için kullanılmaktadır. WordPress ile kaliteden, işlevsellikten, görsellikten ve güvenlikten ödün vermeden çok daha uygun fiyata ve kısa sürede internet siteniz yayına geçmektedir.

İşlevsel bir internet sitesini oluşturan HTML, Javascript ve PHP programlarıyla yazılmış özel kodlar sitenizin iyi görünmesinin yanısıra tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışabilme özelliği olan responsive tasarıma sahip olmasını sağlar.

WordPress tabanlı bir internet sitesi ile diğer tüm internet sitelerinin sağladığı olanaklara sahip olursunuz. Ayrıca SSL sertifikaları ve güvenlik eklentileri sayesinde güvenlikten de vazgeçmenize gerek yoktur.

REsponsive Tasarımlar

tasarımlar

Neden wordpress kullanıyoruz?